Udostępnij

DMproject - projektowanie stron internetowychProjektowanie stron internetowych i sklepów.

Projektowanie stron internetowych to nasza pasja

  1. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi związane z projektowaniem stron internetowych i sklepów internetowych z 24 miesięczną obsługą gwarancyjną.
  2. Jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt indywidualnego serwisu internetowego w oparciu o Państwa oczekiwania i sugestie. Możemy go wykonać także na podstawie własnych propozycji, przykładowych stron internetowych, a także szkiców wykonanych przez naszych Klientów.
  3. Zapewniamy również prosty system zarządzania treścią (CMS). Dzięki temu, jeśli Państwo chcą go obsługiwać samodzielnie to jest on do tego przystosowany. Nie mając praktycznie żadnych umiejętności informatycznych można samodzielnie dodawać tekst, zdjęcia. Dodatkowo zapewniamy bezpłatne przeszkolenie w tym zakresie. Jeśli, mimo to, nie chcą Państwo samodzielnie zajmować się dodawaniem treści czy zdjęć możemy i w tym Państwa wyręczyć.
  4. Do gotowego projektu strony dodajemy GRATIS na rok domenę, szybki serwer i certyfikat bezpieczeństwa SSL.
  5. Zajmiemy się, od A do Z, stworzeniem dla Państwa profesjonalnie wyglądającego serwisu www lub sklepu internetowego i to w bardzo konkurencyjnej cenie.

DMproject – projektowanie stron internetowych i sklepów – pełen profesjonalizm.

Cennik i więcej informacji znajdziesz na stronie głównej: dmproject.pl

DMproject - projektowanie stron internetowych

– Projektowanie stron internetowych i sklepów –

– DMproject –

Jedna z naszych realizacji: strona o zwierzętach i blog o zwierzętach.